Привітання від Пісочинського селищного голови представників сфери ЖКГ.

17 березня 2019 року в нашій країні відзначають своє професійне свято представники сфери житлово-комунального господарства.

Напередодні свята щирими словами вдячності, побажаннями благополуччя, щастя, міцного здоров’я та нових професійних досягнень привітав представників ЖКГ Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай.

Подякою від Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА був відзначений заступник Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Володимирович  Подшиваленко.

Подякою від Пісочинської селищної ради за сумлінну та самовіддану працю було відзначено представників житлово-комунальних підприємств громади. Також з нагоди свята всі працівники отримали приємні солодкі подарунки від селищної ради.

Чудовими піснями підкреслили святкову атмосферу заходу улюблені артисти Пісочинського палацу культури та мистецтв. Свято вдалося на славу!