Привітання з Днем Конституції України!

Шановні мешканці Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з загальнодержавним святом – Днем Конституції України! Протягом тисячоліття формувалася та вдосконалювалась українська нація. Багатовікову традицію має і Конституційна історія нашої країни. Перша українська Конституція Пилипа Орлика, яка була проголошена ще у 1710 році, була вищою ступінню політичної думки не тільки в Україні, а й взагалі в Європі, оскільки жодна з країн на той час не мала подібних документів. Сучасна Конституція — це Основний Закон, який відзначає державний устрій, порядок та принципи функціонування різних гілок влади, права та обов`язки держави, суспільства та громадян, закріплює європейські, демократичні основи подальшого розвитку держави.

В цей святковий день від усього серця бажаємо  Вам, шановні односельці, миру, міцного здоров’я,  добробуту та впевненості у майбутньому!  Також ми бажаємо Вам відчувати себе важливою частиною розвитку та демократизації нашого великого, спільного, рідного дому під назвою УКРАЇНА!

Зі святом!

З повагою, Пісочинський селищний голова