Привітання з Днем Конституції України!

Шановні мешканці селища Пісочин!

Прийміть найщиріші вітання з загальнодержавним святом – Днем Конституції України!

Конституційна історія нашої країни має багатовікову традицію. Перша українська Конституція Пилипа Орлика була проголошена ще в 1710 році і була однією з перших європейських конституцій Нового часу.

Ухвалення Конституції 1996 року закріпило правові основи незалежної України, її державний суверенітет і територіальну цілісність, стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина.

Зараз, як ніколи, для нашої країни найважливішої метою всіх громадян є бажання та прагнення втілювати закладені в Основному Законі цінності, зміцнювати національну єдність, дбайливо зберігати історичну та культурну спадщину.

Від усього серця бажаємо вам, шановні односельчани, здоров’я, миру та достатку, впевненості у майбутньому, реалізації всіх ваших конституційних прав і свобод!

З повагою, Пісочинський селищний голова

Олег Олександрович Чернобай