Привітання з Днем місцевого самоврядування.

07 грудня в нашій країни відзначається День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Це — свято суспільства, адже без розвитку місцевого самоврядування неможливе майбутнє нашої держави!
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету! Прийміть найщиріші слова вдячності за самовіддану працю, високий професіоналізм та сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, які сприяють розвитку нашої громади та України в цілому!
Бажаємо вам міцного здоров’я та оптимізму, наснаги, витримки, благополуччя та злагоди у родинах, нових успіхів і досягнень у професійної діяльності! Зі святом!

З повагою,
Пісочинський селищний голова Олег Чернобай