Привітання з Днем місцевого самоврядування!

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування — це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
Шановні працівники та ветерани  місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету!
Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!
Працівники місцевого самоврядування, депутати селища, члени виконавчого комітету завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.
З приводу свята прийміть слова вдячності за Вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади селища Пісочин. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай Ваш професіоналізм та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашого селища та держави вцілому!

З повагою,
Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай