Привітання з Днем народження.

Щиро вітаємо з Днем народження Власенка Ігоря Івановича, депутата Пісочинської селищної ради, почесного громадянина Пісочина! У 1986 році Ігор Іванович почав працювати у Пісочинській середній школі вчителем початкових класів. З 1996 року він — вчитель історії Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  а з 2001 році  був призначений заступником директора з начально-виховної роботи Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність Ігоря Івановича нагороджено грамотами Міністерства освіти і науки України, відділу освіти Харківської райдержадміністрації та ін.

Шановний Ігоре Івановичу! Бажаємо Вам нових успіхів та досягнень у професійній сфері! Щастя, любові найближчих та завжди гарного настрою! Зі святом!