Привітання з Днем народження Чаплигіна О.А., депутата Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Чаплигіна Олега Анатолійовича, депутата Пісочинської селищної ради (смт Березівка)!

Олег Анатолійович – надзвичайна людина, яка поєднує в собі такі якості, як ініціативність, відповідальність, порядність та чуйність до чужих проблем. Його чудове почуття гумору дарує оточуючим дуже добрі, позитивні відчуття.

Шановний Олеже Анатолійовичу! Прийміть наші щирі побажання благополуччя та добробуту у родині, гарного, міцного здоров’я та наснаги на добрі справи на благо нашої громади! Нехай Вас оточують вірні люди, які завжди будуть дарувати свою любов та підтримку. Бажаємо, щоб кожен день був успішним та радісним, а нові досягнення надихали Ваших однодумців!

З Днем народження!