Привітання з Днем народження Чарушникової В.М., начальника служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Чарушникову Валентину Миколаївну, начальника служби у справах дітей та сім`ї  Пісочинської селищної ради!

Валентина Миколаївна надзвичайно тактовна, уважна до оточуючих, порядна людина. Вона уособлює собою зразок висококваліфікованого фахівця, який досконало знає та любить свою роботу.

Шановна, дорога Валентино Миколаївно! Прийміть найщиріші побажання щастя, благополуччя та добробуту у родині! Нехай Вас завжди оточують любов та повага, а успіх та гармонія стануть постійними супутниками! Бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасаючого натхнення, радості та задоволення від життя! З Днем народження!