Привітання з Днем народження Чернобая Олександра Володимировича.

Колектив працівників Пісочинської селищної ради, мешканці, працівники установ і закладів громади щиро вітають з Днем народження Олександра Володимировича Чернобая!

Біографія Олександра Володимировича пов’язана з рідним селищем. На всіх етапах своєї трудової діяльності він сприяє розвитку та процвітанню нашого рідного Пісочина, а відтепер і Пісочинської об’єднаної територіальної громади. Уважний до побажань мешканців, справедливий і мудрий, Олександр Володимирович не щадить своїх сил для створення комфортних умов проживання мешканцям громади!

Дорогий Олександре Володимировичу! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров`я та довголіття, родинного благополуччя, любові найближчих та підтримки вірних друзів! Нехай прикрощі оминають Вас і Ваших найближчих стороною, а кожен новий день приносить радість, задоволення та нові плани!

Зі святом!