Привітання з Днем народження Дубровської І. І., інспектора з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Дубровську Ірину  Ігорівну, інспектора  з соціальної роботи служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради!

Ірина Ігорівна надзвичайно компетентний фахівець, який відмінно знає та розуміє свою роботу.  Привітна, доброзичлива, щира — вона  створює навколо себе гарну, позитивну атмосферу!

Шановна Ірино Ігорівно! Прийміть наші найщиріші побажання щастя, гарного здоров`я та добробуту! Нехай любов  та злагода зажди супроводжують Вашу родину, а професійні  успіхи  та підтримка колег дарують відчуття впевненості та задоволення! Бажаємо Вам сонячних, радісних днів та втілення всіх задумів!

З Днем народження!