Привітання з Днем народження Евпак О. В., соціального працівника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Евпак Олену Володимирівну,  соціального працівника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Олено Володимирівно! Ми безмежно вдячні за Вашу самовіддану працю, яка сприяє добробуту мешканців нашої громади! Від щирого серця бажаємо Вам гарного здоров`я та добробуту у родині. Нехай щастя, радість та задоволення від успішного втілення всіх задумів дарує Вам наснагу на нові професійні та життєві  звершення!

З Днем народження!