Привітання з Днем народження Іонцевої А.Ю., почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи комунального закладу «Пісочинський ліцей».

Вітаємо з Днем народження Іонцеву Аллу  Юріївну, почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи  комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Висококласний спеціаліст, педагогічний стаж якого становить 37 років, принципова та методична, Алла Юріївна є взірцем пунктуальності  та надзвичайного професіоналізму!

Шановна Алло Юріївно! Щиро бажаємо Вам  гарного здоров`я та наснаги на нові професійні досягнення на благо нашої громади! Нехай Вашу родину завжди супроводжує добробут, любов та злагода! Гарних і радісних Вам днів, які подарують щасливі спогади та позитивні емоції!

З Днем народження!