Привітання з Днем народження Канцедал Любов Володимирівни.

Щиросердно вітаємо з Днем народження Канцедал Любов Володимирівну, депутата Пісочинської селищної ради, головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Харківської районної ради «Центр медичної допомоги № 2 Харківського району»!
«Любов до лікарського мистецтва — це й є любов до людства». Слова відомого давньогрецького цілителя, лікаря та філософа Гіппократа у повній мірі відносяться до покликання Любов Володимирівни. Більше 28 років медичного стажу, з яких 27 — на благо мешканців Пісочина. Вже двадцять три роки Любов Володимирівна очолює медичний заклад нашого селища. Мудрий керівник, вона створила для підлеглих всі необхідні умови для плідної роботи. Чуйна, тактовна, порядна людина, Любов Володимирівна, без перебільшення, є душею колективу медичного центру та дуже відповідальним депутатом громади!
Шановна Любове Володимирівно! Бажаємо Вам благополуччя, любові та злагоди у родині. Нехай міцне здоров`я, підтримка колег і найближчих, успіхи у професійній сфері та нові плани наповнюють Ваше життя відчуттям щастя та гармонії!
З Днем народження!