Привітання з Днем народження Коновалова Г.А., почесного громадянина Пісочина.

Щиросердно вітаємо з Днем народження Коновалова Геннадія Анатолійовича, Почесного громадянина Пісочина!

Геннадій Анатолійович – представник найблагороднішої професії. Протягом 30 років він служив в лавах МНС. З 2003 по 2012 рік він виконував обов’язки начальника Харківського районного управління ДСНС України в Харківської області. Цілеспрямований, мужній, надзвичайно відповідальний і вимогливий, перш за все до себе, Геннадій Анатолійович завжди був прикладом для підлеглих і колег!

Бажаємо Вам, шановний Геннадію Анатолійовичу, благополуччя та добробуту у родині, міцного здоров’я, виконання усіх заповітних планів. Нехай Вас оточують вірні друзі та однодумці, а найближчі дарують Вам любов та повагу!

Зі святом!