Привітання з Днем народження Кучинової О.В., спеціаліста з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади.

Вітаємо з Днем народження Кучинову Оксану Віталіївну, спеціаліста з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади!

Надзвичайно порядна, щира людина, доброзичлива та дуже позитивна. Вона — висококласний фахівець, який досконало знає свою роботу!

Шановна Оксано Віталіївно! Прийміть наші найщиріші побажання щастя, гарного здоров’я, благополуччя та добробуту. Бажаємо Вам завжди відчувати  підтримку друзів, любов найближчих, радість від втілених  задумів і задоволення від життя!  Нехай успіх стане Вашим постійним супутником! З Днем народження!