Привітання з Днем народження настоятеля Пісочинського Свято-Василівського храму, протоієрея Леоніда Мушинського.

Щиросердно вітаємо з Днем народження настоятеля Пісочинського Свято-Василівського храму, протоієрея Леоніда Мушинського!

У 1973 році  Леоніда Миколайовича призначено священиком Пісочинської Василівської церкви. Він удостоєний орденом Князя Володимира ІІІ ступеню. За багаторічну працю на благо селища  присвоєно звання «Почесний громадянин селища Пісочин». Багато поколінь мешканців нашої громади відчувають до нього щиру повагу, любов та нескінченну довіру!

Бажаємо Вам, шановний Леоніде Миколайовичу,  гарного здоров’я та бадьорого настрою! Нехай міцність духовних та тілесних сил дарує наснагу на нові благі починання! Бажаємо Вам Божої  допомоги, терпіння та благословення на многая літа! Нехай Вас завжди береже Господь!

Зі святом!