Привітання з Днем народження Олексюк Г.К., спеціаліста 1-й категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Олексюк Галину Кирилівну, спеціаліста 1-й категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради!

Фахівець  високого рівня, Галина Кирилівна уособлює собою зразок сумлінного, досвідченого, надзвичайно відповідального працівника. «Доброзичлива, щира людина, яка завжди допоможе в важку хвилину», — так говорять про неї оточуючі.

Шановна Галино Кирилівно! Прийміть наші найщиріші побажання гарного здоров’я, щастя, благополуччя та добробуту у родині! Нехай кожен Ваш день буде наповнено радістю, любов`ю та успіхом.

З Днем народження!