Привітання з Днем народження Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича.

Колектив Пісочинської селищної ради вітає з Днем народження Пісочинського селищного голову Чернобая Олега Олександровича!
Шановний Олеже Олександровичу, завдяки Вашому мудрому керівництву наш колектив являє собою єдине ціле! Ваша освідченість, сучасний креативний погляд, вимогливість, в першу чергу до себе, справедливість та уважність до оточуючих забезпечує продуктивну роботу працівників закладів нашої громади і надихає нас на нові звершення.
Прийміть найщиріші побажання добробуту та родинного тепла! Нехай здоров’я буде завжди міцним, натхнення на нові грандіозні плани – постійним, підтримка однодумців – вірною! Бажаємо Вам радісних днів, наповнених любов’ю найближчих та успіхом!
З Днем народження!