Привітання з Днем народження Роганіна О. М., директора Пісочинського колегіуму, почесного громадянина селища Пісочин.

Вітаємо  з Днем народження Роганіна Олександра Миколайовича, директора Пісочинського колегіуму, почесного  громадянина селища Пісочин!

Олександр Миколайович  розпочав свою педагогічну діяльність у 1977 році. Вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи,  директор – він завжди надзвичайно тактовний, уважний і доброзичливий.  Олександр Миколайович з повагою ставиться як до вчителів, так і до учнів. Багато поколінь мешканців громади є учнями цього неординарного педагога та людини з великої літери!

Шановний, дорогий Олександре Миколайовичу! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, благополуччя та добробуту, успіхів у професії та нових досягнень на благо нашої громади! Нехай Вас завжди оточують вірні друзі та однодумці, любов та підтримка найближчих, відчуття радості та задоволення від життя! З Днем народження!