Привітання з Днем народження Шепель Т.О., депутата Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження депутата Пісочинської селищної ради по 25 виборчому округу (смт. Березівка) Шепель Тетяну Олександрівну!

Тетяна Олександрівна — цілеспрямована, щира та чуйна людина. Вона прекрасно знає свій округ і розуміє його потреби, оскільки з самого народження проживає в Березівці та безмірно любить її! Кожен день своїми справами вона вносить величезний внесок у розвиток і процвітання нашої громади.

Шановна Тетяно Олександрівно! Прийміть наші найщиріші побажання благополуччя та добробуту у родині, натхнення на нові професійні успіхі та досягнення на благо Пісочинської громади, гарного здоров`я  та втілення всіх планів та задумів. Нехай Вас оточують люблячі, вірні люди та однодумці! З Днем народження!