Привітання з Днем народження Шевченко Р.С., почесного громадянина селища Пісочин.

Вітаємо з Днем народження Шевченко Раїсу Семенівну, почесного громадянина Пісочина!

Все життя цієї надзвичайної жінки пов`язане з нашим селищем. Піонервожата, бібліотекар у Пісочинській середній школі,  державний службовець, секретар  виконкому Пісочинської селищної ради з 1969 по 1994рр.  Неодноразово, з 1957 аж до 2004 року вона обиралася депутатом селищної ради. В окремий період представляла інтереси громади у районній раді. Раїса Семенівна завжди залишається привітною, чуйною людиною. Неймовірна обов’язковість у всьому, добра енергетика, любов до людей, ініціативність — так говорять про Раїсу Семенівну все, хто стикався з нею по роботі та  у побуті.

Вельмишановна Раїсо Семенівно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття!  Нехай Ваші дні будуть наповнені любов’ю та радістю! Благополуччя Вам і Вашій родині!

З Днем народження!