Привітання з Днем народження Штоди Ігоря Олександровича.

Щиросердно вітаємо з Днем народження Штоду Ігоря Олександровича, в.о. старости смт. Березівка Пісочинської ОТГ!

Ігор Олександрович корінний мешканець Березівки. З 2006 по 2010 рік він — депутат селищної ради смт. Березівка. У 2015 був обраний Березівським селищним головою. Цілеспрямований, чудовий організатор, з активною життєвою позицією, Ігор Олександрович дивовижно чуйна та безкорислива людина. Вимогливий до себе, дуже тактовний до оточуючих, він завжди з увагою ставиться до звернень мешканців.

Вельмишановний Ігоре Олександровичу! Бажаємо Вам  успіхів у професійної діяльності  на благо нашої  громади! Міцного здоров`я та щасливого довголіття, гарних, сонячних днів, задоволення від життя та постійного натхнення! Бажаємо Вам підтримки вірних друзів – однодумців, любові найближчих, злагоди та благополуччя у родині! З Днем народження!