Привітання з Днем народження Стаканкова А.В., спеціаліста другої категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Вітаємо з Днем народження Стаканкова Андрія Вікторовича, спеціаліста другої  категорії  відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Юрист-викладач правових дисциплін за фахом, він 18 років викладав у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Надзвичайно відповідальний, висококваліфікований професіонал, уважний до оточуючих,  дуже доброзичливий та надійний колега!

Шановний Андрію Вікторовичу! Прийміть наші найщиріші побажання благополуччя та добробуту! Нехай здоров`я буде завжди міцним,  настрій – бадьорим, друзі – вірними, а успіх — постійним!

З Днем народження!