Привітання з Днем народження Ткачука А.І., депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина селища Пісочин.

Щиро вітаємо з Днем народження Ткачука Анатолія Івановича, депутата Пісочинської селищної ради, Почесного громадянина селища Пісочин,  лікаря загальної практичної сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства Харківської районної ради «Центр медичної допомоги № 2 Харківського району»!

Порядний, відповідальний, надзвичайно працелюбний, доброзичливий і комунікабельний, Анатолій Іванович користується авторитетом та повагою серед мешканців нашої громади.

Шановний Анатолію Івановичу! У цей святковий день прийміть наші найщиріші побажання  міцного здоров’я, наснаги на нові професійні досягнення на благо нашої громади, щастя, любові та добробуту в родині!

Нехай Вас завжди оточують вірні, люблячі люди, а успіх від втілення задумів дарує відчуття задоволення!

З Днем народження!