Привітання з Днем народження Варибруса Є. М., почесного громадянина Пісочина!

Вітаємо з Днем народження Варибруса Євгена Миколайовича, почесного громадянина Пісочина!

Талановитий живописець, він  неодноразово брав участь в обласних художніх виставках. Більш того, Євген Миколайович сім разів демонстрував персональні виставки своїх чудових робіт! Унікальний реставратор, він — один з кращих майстрів  по виготовленню багетних рамок за рецептами митців минулих віків. Надзвичайно порядна, добра, чуйна людина, яка всією душею любить наш рідний Пісочин і розкриває його красу в своїх картинах!

Шановний Євгене Миколайовичу! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття, благополуччя у родині, любові найближчих та підтримки вірних друзів! Нехай Ваші дні будуть наповнені радістю, натхненням та задоволенням від життя! З Днем народження!