Привітання з Днем народження Воскобойник Світлани Пантеліївни, почесного громадянина Пісочина.

Щиро вітаємо з Днем народження Воскобойник Світлану Пантеліївну, почесного громадянина Пісочина!

Понад  40 років Світлана Пантеліївна працювала  у  Пісочинському  дитячому садочку № 2 — спочатку на посаді вихователя, а потім завідуючим. Доброзичлива, самовіддана та відповідальна,  щира та небайдужа до оточуючих –  її знають, поважають і люблять  багато поколінь мешканців нашої громади!

Шановна Світлано  Пантеліївно! У цей святковій день прийміть наші побажання щастя, гарного здоров`я, злагоди та добробуту у родині! Нехай Вас завжди оточує любов та повага,  а кожен день дарує відчуття радості та задоволення від життя!

З Днем народження!