Привітання з Днем народження Хоменко О. П., секретаря Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Хоменко Ольгу Пантелеймонівну, секретаря Пісочинської селищної ради!
Висококласний професіонал, який досконально знає свою роботу, мудрий керівник, доброзичлива та порядна людина, Ольга Пантелеймонівна є для своїх колег та підлеглих взірцем і прикладом для наслідування.
Шановна Ольго Пантелеймонівно! Прийміть наші найщиріші побажання гарного здоров`я й наснаги на добрі справи задля розвитку та процвітання нашої громади! Нехай гарні емоції та радісні відчуття, а також професійний успіх стануть Вашими постійними супутниками! Бажаємо, щоб любов найближчих та підтримка колег і друзів завжди дарували Вам щастя!
З Днем народження!