Привітання з Днем селища Пісочин.

Шановні пісочинці!

bye_a3nt5emТрадиційно День селища  Пісочин став улюбленим святом для дітей та дорослих пісочинців. У цей день наші талановиті
мешканці можуть продемонструвати свою майстерність, а місцева влада звітує про свою діяльність.

Сьогодні приємно відзначити, що наше селище не знижує темпів свого розвитку. Пісочин розбудовується та облагороджується. Наші мешканці можуть це спостерігати. За поточний рік ми встигли чимало. На сьогодні місцева влада вирішує проблем, спрямовані в мабутнє. Повною ходою іде будівництво школи в мікрорайоні «Мобіль», завершується реконструкція будівлі Пісочинської загальноосвітньої школи, ідуть підготовчі роботи до будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу. Поряд з цим ми займаємося благоустроєм території, боремося за чистоту нашого спільного дому. На території селища було встановлено єврокнтейнери для збору сміття, побудовано для них майданчики, підримуємо в належному стані селищні дороги, реконструюємо зовнішнє освітлення. На сьогодні проводиться реорганізація комунальної сфери, що надасть змогу підняти на більш якіснимй рівень обслуговування мешканців. Одним із основних питань місцевої влади є соціальний захист населення. Тільки за поточний рік близько 1000 пісочинців отримали матеріальну допомогу. 50 дітей пігової категорії оздоровилися в літніх таборах.

Наш сьогоднішній Пісочин – результат спільноїт роботи громади, місцевої, районної та обласної влади. У розвиток селища кожного дня вносять свій вклад працьовиті мешканці. Щиро дякуємо вчителям, вихователям, лікарям, працівникам комунальних служб, працівникам сфери побутового обслуговування населення, будівельникам. Завдяки нашій спільній роботі, Пісочин став одним з найкращих населених пунктів Харківської області.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду! Зі святом! З Днем селища!

З повагою,

Пісочинський селищний голова