Привітання з Днем працівника соціальної сфери.

В липні 1990 року в селищі Пісочин було створено відділення соціальної допомоги вдома по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю.
За 28 років діяльності відділення працівники служби на чолі з Ужченко Валентиною Іванівною підтримують та забезпечують інтереси громадян, які потребують допомоги. Вони неухильно дотримуються норм професійної етики та сумлінно виконують свою професійні обов’язки, тим самим забезпечуючи благополуччя непрацездатних мешканців громади.
За період с 01 січня по 31 жовтня 2018 року обслуговування у відділенні отримали 193 особи похилого віку. Працівниками служби було надано 100 тис 719 послуг мешканцям, які звернулися по допомогу.
Шановні соціальні працівники! Сьогодні ми вітаємо вас з професійним святом! Ми безмежно вдячні вам за вашу шляхетну працю! Бажаємо Вам щастя та благополуччя, любові та злагоди у родинах, міцного здоров’я та радісних успішних днів! Зі святом!