Привітання з Днем танкіста України.

Щорічно у другу неділю вересня в Україні відзначається День танкіста. Свято було засновано за заслуги механізованих і танкових військ під час Другої світової війни, з метою виховання воїнів-танкістів ВСУ на кращих традиціях попередніх поколінь. Це день також є професійним святом танкобудівників.

08 вересня танкістів курсантів і викладачів Харківського Інституту танкових військ з Днем танкіста привітала голова Харківської  обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Вона взяла участь в урочистостях, які відбулися на плацу Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».  «З 2017 року в Харкові є Інститут танкових військ. Ми, звичайно, вважаємо таке рішення справедливим, адже в Харківській області є вся необхідна база », — сказала Юлія Світлична. «Танковими військами завжди пишалися наші земляки і співвітчизники, адже їх історія — це результат наполегливої і творчої роботи, їх досягнення завжди робилися в ім’я держави та народу».

Сьогодні ми вітаємо з професійним святом всіх танкобудівників і воїнів-танкістів! Миру, міцного здоров’я і благополуччя в родинах! Нехай Ваше життя буде наповнене радістю та любов’ю! Зі святом!