Привітання з Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Українського козацтва.

Сьогодні, 14 жовтня, наша держава відзначає День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва.

Ці свята є дійсно всенародними, адже вони втілюють славні козацькі традиції, служать уособленням мужності та героїзму захисників рідної землі, символом заступництва війська козацького та всього українського народу! Вони — відображення нескореного, славетного духу українців!

Шановні мешканці громади! Прийміть найщиріші привітання зі святами! Ми  вдячні нашим мужнім захисникам, для яких захищати Батьківщину — справа честі та гідності!

Бажаємо Вам миру,  любові та злагоди, благополуччя  та добробуту у родинах, міцного здоров’я, щастя та успіхів у всіх сферах Вашого життя на благо нашої рідної України!