Привітання з ювілеєм Устінової Л.А., соціально активної мешканки нашої громади.

Вітаємо з ювілеєм Устінову Людмилу Андріївну, соціально активну мешканку нашої громади, для якої бажання сприяти благополуччю та розвитку Пісочинської ОТГ у різноманітних сферах її життя, допомога іншим є і світоглядом, і особливим станом душі!
Небайдужість і чуйність, надзвичайна сила волі та сміливість у вираженні своїх поглядів, цілеспрямованість та готовність до дій допомагає Людмилі Андріївні вести результативну громадську діяльність. А своєрідне почуття гумору й креативний підхід до вирішення багатьох проблем — її яскрава відмінна риса.
Шановна Людмило Андріївно! У цей святковий день прийміть наші щирі вітання та побажання міцного здоров’я, благополуччя й достатку в Вашій родині, любові найближчих і підтримки однодумців. Нехай кожен день дарує Вам відчуття щастя, радості та задоволення! З Днем народження!