Привітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

Шановні мешканці Пісочина!
Від щирого серця вітаємо Вас зі Світлим Воскресінням Христовим!
У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне. Не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.
З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найщиріші вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух віри, надії, радості й надалі супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих справ на благо та процвітання рідного селища Пісочин та всієї країни. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху!
Христос Воскрес!

З повагою,