Про ліфт на Комарова, 9.

Останнім часом на слуху у мешканців Пісочина була проблема, пов’язана з роботою ліфта, в 3 під’їзді будинку №9 по вул. Комарова.

В березні цього року невідомими особами було скоєно крадіжку котушки електроприводу з машинного приміщення ліфту. Ця проблема була вирішена КП «Пісочинське ВУЖКГ» при фінансуванні робіт селищною радою. Ліфт нарешті запрацював. Але мешканців збентежила неправдива інформація, яку розповсюджують недоброзичливі мешканці,  про те, що обладнання з ліфту було демонтовано та використано працівниками ВУЖКГ для ремонту ліфту іншого будинку (тобто котушку зняли для ремонту іншого ліфта).

Ми хочемо заспокоїти мешканців: ремонт ліфтового обладнання здійснюється за рахунок селищного бюджету, ні селищна рада, а ні комунальна служба не зацікавлені переставляти обладнання з одного ліфта на інший.

Хочемо звернутися до мешканців селища: будьте уважнішими до сторонніх осіб, що перебувають у під’їздах та службових приміщеннях будинків. При створенні подібних ситуацій звертатись до КП «Пісочинського ВУЖКГ» за тел. 742-11-08.