Про підвал на Крупської, 16Г…..

15 січня 2015 року відбулась XXXVII сесія VI скликання Пісочинської селищної ради. На засідання сесії були присутні мешканці будинку № 16Г по вул. Крупської, Маслова Ірина Олександрівна та Кисільов Дмитро Олександрович, які висказали своє незадоволення тим, що у підвальному приміщені їх будинку проводять підготовчі будівельні роботи. Під час палкого обговорення, питання бути чи ні у цьому підвалі дитячій спортивній школі, свою думку висказали депутати Пісочинської селищної ради. За результатами голосування, за припинення ремонту, не проголосував жодний з присутніх депутатів, за продовження ремонту проголосували одноголосно, утримався від голосування 1 депутат 22 виборчого округу – Фесун Артем Миколайович (мабуть він не любить спорт).

З метою вивчення думки мешканців на офіційній сторінці Пісочинської селищної ради в соціальній мережі ВКонтакте, триває голосування щодо вибору гуртків для Вас та Ваших дітей. Найближчим часом за зазначеним питанням Пісочинською селищною радою буде проведено анкетування мешканців мікрорайону.