Про XLIII сесію VI скликання Пісочинської селищної ради

23 червня 2015 року відбулась XLIII сесія VI скликання Пісочинської селищної ради.

На початку сесії голова селищної ради Чернобай О.В. від громади та себе особисто привітав гостей — організаторів автомобільних змагань «Пісочин-Триал». Голова та присутні депутати подякували директору фірми «TROPHY STYL» Бруснецову В.В., директору автосалону «TOYOTA» Артсити на Кацарской» Унрау Р.А. та автогонщику, мешканцю сел. Пісочин Тищенку О.Г. за розвиток спорту, чудову організацію та проведення змагань. Гостей було нагороджено пам’ятними дипломами та сувенірами.

Першим питанням, що розглядалось на сесії, була доповідь члена робочої групи з об’єднання територіальних громад Чернобая О. О. про хід  об’єднання в єдину територіальну громаду Пісочинської селищної ради, Коротичанської селищної ради та Березівської сільської ради з центром у сел. Пісочин. Інформацію прийнято до уваги.

Також було заслухувано доповідь Чернобая О.О. про хід повернення до власності територіальної громади водопровідної мережі селища та подальшого зниження тарифу на холодне водопостачання. Завдяки наполегливій праці Пісочинської селищної ради, за підтримки громадськості, вдалось зрушити питання з мертвої точки і отримати всі необхідні погодження. У разі підтримки депутатами Харківської районної ради рішення про передачу водопровідної мережі, з вересня ціни на холодну воду знизяться до рівня тарифів м. Харкова. Інформацію прийнято до уваги.

Другим питанням порядку денного була доповідь заступника голови Пісочинської селищної ради Чернопіщук В.О. про затвердження раніше прийнятих рішень виконавчого комітету. Рішення затверджені.

Далі розглядались земельні питання. Під час обговорення депутати вирішили створити комісію для вивчення екологічної проблеми, яка існує на території селища.

Останнім питанням сесія розглянула повідомлення про дострокове складання своїх обов’язків головою Пісочинської селищної ради – Чернобаем О.В. Олександр Володимирович звернувся до депутатів з короткою промовою, подякував за спільну плідну працю і пообіцяв у подальшому займатися вирішенням найбільш актуальних проблем селища, виконуючи обов’язки голови в новоствореній громадській організації. Основними напрямками діяльності нової громадської організації стане сприяння об’єднанню територіальних громад, будівництву нової школи на жилмасиві «Мобіль», облаштування нової школи та дитячого садка для мешканців жилмасиву «Надія». Під час промови Чернобай О.В. наголосив, що відставка у подальшому захистить його від звинувачень у використанні адміністративного ресурсу під час проведення місцевих виборів. Рішення про відставку селищного голови депутати прийняли лише з другої спроби.

У відповідності до вимог ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», обов’язки голови селищної ради до початку повноважень новообраного селищного голови покладено на секретаря ради – Хоменко О.П.