Продовження робіт з благоустрою селища.

В сел. Пісочин починає складатися гарна традиція – проведення зустрічей мешканців з керівництвом селищної ради. Більше тижня тому поряд з будинком № 16-г по вул. Крупської відбулась така зустріч. Під час бурхливого обговорення проблем селища та будинку, мешканці висловили свої побажання щодо проведення ремонту дитячого майданчика, облаштування пішохідних доріжок, розширення місця для паркування автомобілів.
Сьогодні, ми не будемо багато розповідати про виконані роботи, пропонуємо переглянути фото виконаних робіт, а також процитуємо слова вдячності від одної з найактивніших мешканок будинку Левіної Наталії Олександрівни: « Дуже вдячні керівництву селищної ради та особисто Чернобаю Олегу Олександровичу за чесність, відкритість та оперативність у виконанні обіцянок».