Професіонали своєї справи — лікарі педіатри селища Пісочин.

Здоров’я та щастя дитини, безумовно, найважливіше та найдорожче у житті її батьків. Догляд за дитиною, її розвиток та виховання — це відповідальне та важке завдання, що вимагає певних знань, умінь та навичок. Сьогодні,  з нагоди професійного свята, ми розповімо вам про професіоналів своєї справи — лікарях педіатрах, які беруть участь у житті дитини з перших її днів, допомагають батькам практичними діями та порадами; своїми посмішками та лагідними словами позбавляють дітей від страху перед лікувальними процедурами.

У комунальному закладі  охорони здоров’я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги селища Пісочин» працюють висококваліфіковані лікарі педіатри: Падалка Алла Михайлівна, Таран Алла Володимирівна, Гнилосир Євген Іванович, Ковтуненко Ольга Сергіївна, Іванина Антоніна Миколаївна, Зоріна Яна Павлівна. У більшості своїй вони являються представниками медичних династій.

Євген Іванович Гнилосир. Свою професійну діяльність у медицині розпочав в 1980 році. Працював санітаром, фельдшером, а згодом і лікарем швидкої допомоги. Пізніше перейшов працювати дільничним лікарем до м. Люботин. З 1994 року він — лікар педіатр у Пісочині.

Таран Алла Володимирівна. Її професійна діяльність почалася з 1978 року. Працювала фельдшером швидкої допомоги, а після закінчення медінституту, з 1992 року вона є лікарем педіатром нашого селища.

Ольга Сергіївна Ковтуненко. Педіатром працює з 2012 року, після закінчення медичного інституту.

— Що ж найприємніше у вашій роботі? — питаю я у лікарів.

— Діти, — практично хором відповідають вони, — спілкування з ними! І менше заповнювати різних документів, — сміється Євген Іванович.

— Чи були у вас сумніви у правильності вибору спеціальності?

— Ніколи! — відповідають одноголосно. Хоча до юності, перед тим, як вибрати медицину, я хотів стати військовим, — посміхаючись, каже Євген Іванович.

— Що вам хотілося б поліпшити у медичному обслуговуванні селища?

— Хотілося б оснащення ще краще, щоб все необхідне лікування здійснювалося у нашому Центрі. Щоб не потрібно було направляти пацієнтів на додаткові обстеження до інших закладів.

Не утримавшись, задаю ряд питань, які давно викликають бурхливі суперечки в соціальних мережах.

— Про необхідність вакцинації та її ризики. Чи потрібна вакцинація?

— Потрібна та необхідна! У дитини набагато більше шансів захворіти небезпечною вірусною інфекцією, ніж відчути побічні ефекти від застосування вакцини.

— Це правда, що не можна сварити дитину у віці до 3-х років?

— Так, це не ефективно для виховання та негативно впливає на психіку дитини. Більше допоможуть змінити ситуацію вмовляння, бесіди, пояснення.

— Чи потрібно огороджувати дітей від домашніх тварин?

— Тварини позитивно впливають на фізичний розвиток і становлення характеру дитини. Єдиною умовою в даному випадку є те, що тварина не повинна мати шкірних захворювань, бути належним чином вакцинована та, що дуже важливо, бути соціальною за поведінкою.

— Хочемо відзначити, і  це дуже радує, — повідомили всі лікарі, з якими я розмовляла, — що батьки нашого селища правильно та своєчасно реагують на зміни у стані здоров’я своїх дітей, вчасно звертаються до лікаря та відповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків.

На жаль, мені не вдалося у цей день поспілкуватися з усіма лікарями, оскільки вони мають велику завантаженість на роботі. Однак, трохи пізніше ми обов’язково ознайомимо вас з іншими представниками відділення педіатрії комунального закладу охорони здоров’я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги селища Пісочин».