Пропонуємо Вам для ознайомлення «Стратегію розвитку Пісочинської селищної об’єднаної громади до 2028 року».

Шановні мешканці!
Пропонуємо Вам для ознайомлення проект «Стратегії розвитку Пісочинської селищної об’єднаної  громади до 2028 року». Цей документ розроблено провідними фахівцями галузі за активною участю мешканців селища. На завершальному етапі підготовки документу, для врахування пропозиції та зауваження мешканців, Пісочинська селищна рада оголошує про початок проведення громадських слухань «Стратегії розвитку Пісочинської об’єднаної  громади до 2028 року». Запрошуємо активних та небайдужих мешканців громади на фінальне обговорення проекту, яке відбудеться 23 листопада о 15-00 у приміщені актової зали Пісочинської селищної ради за адресою: сел. Пісочин пров. Транспортний, № 2.

Свої зауваження та пропозиції направляйте на електронну адресу Пісочинської селищної ради sr.pisochin@ukr.net або іншим зручним для Вас способом.