Проведено конкурс краси, молодості та грації «Міс Пісочин».

Четвертий рік поспіль у День селища стало доброю традицією проведення конкурсу краси, молодості та грації «Міс Пісочин». Цього року за омріяний титул красуні Пісочина змагалися 8 чарівних дівчат з усіх куточків селища. Конкурс складався з 3 етапів дефіле та відповідей на запитання. У рамках конкурсу «На добру справу» дівчата привітали з Днем народження ветерана Другої світової війни Долженко Івана Пантелійовича.
За результатами конкурсу друге місце і титул першої віце-міс розділили дві конкурсантки — учасниці № 4 — Дарина Андросова та учасниця № 8 — Яна Тачинська. Третє місце і титул другої віце-міс посіла учасниця № 2 — Катерина Зима. Найчарівнішою і привабливою, здатної підкорити серця не тільки глядачів, але і суворих суддів стала учасниця № 1 — Карина Власова. Вона стала не тільки переможницею конкурсу, але і перемогла у номінації «Приз симпатій глядачів» за результатами голосування у мережі Інтернет, отримавши головний приз — мультиварку від Пісочинської селищної ради, унікальну срібну прикрасу від партнера конкурсу інтернет-магазину «Silverstar» та сертифікат від салону краси «Beauty CLUB bar» на грошову суму.
Всі учасниці отримали подарунки від корпорації «Бісквіт-Шоколад» та подарункові косметичні набори від народного депутата Володимир Михайловича Кацуби.
Спонсорами конкурсу виступили:
— Пісочинська селищна рада (головний спонсор)
— Корпорація «Бісквіт-Шоколад»
— Народний депутат України — Володимир Михайлович Кацуба
— Інтернет-магазин » Silverstar »
— «ХАСК-Холдинг»
— Харківський обласний благодійний фонд «Щасливий дім»
— Розважальний комплекс «POOL BAR»
— Салон краси «BEAUTY CLUB BAR»
— Спортивний клуб «РЕКОРД»
Висловлюємо слова подяки всім спонсорам, завдяки яким відбувся конкурс краси та грації «Міс Пісочин»! Вітаємо всіх учасниць! Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща!

ФОТОЗВІТ