П`ята частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ».

12 листопада відбулася п`ята частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ»  під назвою «Громадське обговорення плану реалізації  Стратегії. Моніторинг та індикатори успішності».

Учасниками заходу стали члени Комітету зі стратегічного планування Пісочинської ОТГ, місцеві депутати, активісти, запрошені експерти.

Тренерами семінару виступили: Ключник Наталія —  виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України, Соболев Володимир — голова комісії з питань інвестицій Національної комісії ICC – Ukraine, Морозюк Наталія — голова аналітичного центру Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України.

У ході семінару учасникам були надані  теоретичні знання та практичні навички з визначення цілей розвитку  громади на основі її виявлених проблем та переваг. Було  розроблено план реалізації стратегії та визначені індикатори успішності реалізації  Стратегії Пісочинської ОТГ.