Ремонт дороги по пров. Шевченка

Мікрорайон «Мобіль» є однією з найбільш густо населених частин селища Пісочин з розвиненою інфраструктурою. Основний в’їзд до мікрорайону з Полтавського шосе пролягає по пров. Шевченка, тому кожного дня через нього проїжджають сотні машин та проходять сотні людей. Замала ширина як проїжджої частини, так і тротуару на цьому відрізку шляху постійно ускладнювала дорожній рух, часто утворювалися затори.

З метою вирішення цих проблем Пісочинською селищною радою було розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Шевченка. Впродовж кінця липня та початку серпня провулок зазнав суттєвих змін. Частина парканів була зміщена, що дозволило розширити дорогу в районі перехрестя провулку Шевченка та в’їзду Набережного. Окрім розширення проїжджої частини та тротуару було облаштовано нові тротуарні доріжки вздовж усієї дороги провулку Шевченка.

ФОТОЗВІТ