Ремонт дороги по провулку Гоголя

Останні погожі дні осені та велике бажання зробити рідне селище красивішим надали змогу Пісочинській селищній раді виконати побажання багатьох мешканців селища. У центральній, історичній частині селища є невеличкий провулок Гоголя, деякі корінні мешканці селища пам’ятають його народну, не дуже звучну назву. Все це тому, що дуже тривалий час цей провулок не мав твердого покриття.  Ініціативна група мешканців восени звернулась до Голови Пісочинської селищної ради Чернобая О.В. з проханням заасфальтувати провулок. І ось усі перехожі мають можливість крокувати провулком Гоголя по новому охайному дорожньому покриттю. Завдяки спільній плідній праці Пісочинської селищної ради та небайдужих мешканців селища, незважаючи на скрутне економічне становище у країні,  мешканці отримали ще одну сучасну вулицю.