Різдвяний турнір з міні-футболу.

06 січня 2018 року на базі Пісочинського колегіуму за ініціативою депутату Харківської районної ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Нечипоренка О.С., при підтримці Пісочинської селищної ради відбувся різдвяний турнір з міні-футболу серед вихованців ДЮСШ 2005-2006 р.р.н. Перше місце виборола футбольна команда с.Солоніцівка, друге — м. Люботина, третє зайняла команда сел. Сніжкове, четверте — команда Пісочинcької ДЮСШ. Команда-переможець була нагороджена кубком турніру. Всі учасники були нагороджені медалями. Кращими гравцями змагань стали: Книш Данило (Люботин), Цацорін Дмитро (Пісочин), Новиков Кирило (Сніжкове), Колесник Влад (Солоніцівка).
Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай особисто привітав спортсменів та їх наставників з участю у різдвяному турнірі. Наприкінці заходу всі юні футболісти отримали солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради.
Вітаємо спортсменів!