Робоча нарада голови ХОДА Юлії Олександрівни Світличної, заступника голови ХОДА Євгеній Дем’яновича Шахненка та Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая під час якої під час якої було проінспектовано хід будівництва школи в мікрорайоні «Мобіль».

2 листопада в селищі Пісочин відбулася робоча нарада голови ХОДА Юлії  Олександрівни Світличної, заступника голови ХОДА Євгеній Дем’яновича Шахненка та Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая під час якої було проінспектовано хід будівництва школи в мікрорайоні «Мобіль».
Під час спілкування з Пісочинським селищним головою, керівниками Генпідрядної організації та субпідрядних організацій, гості отримали інформацію про хід будівництва об’єкта.

Юлія Олександрівна ще раз наголосила щодо неймовірної соціальної значимості об’єкта будівництва, великої відповідальності перед населенням селища та першочергової важливості виконання будівельних робіт з чітким дотриманням якості будівельних норм та графіка виробничих робіт.  Керівник ХОДА доручила Євгенію Дем’яновичу Шахненку постійно здійснювати контроль та кожного тижня  проводити наради спільно з керівництвом Пісочинської селищної ради, Генпідрядної організації, субпідрядних організацій.

« Вже  повністю виконали вертикальне планування, завезли ґрунт, змонтували фундаментні блоки, перекритий плитами цокольний поверх, виконана цегляна кладка першого поверху, повністю виконано перекриття плитами першого поверху. На даний момент ми закінчили зведення монолітного каркасу частини будівлі, де розташуються початкові класи, і вже буквально з завтрашнього дня будівельники візьмуться до будівництва покрівлі. Завершується будівництво спортзалу і 12 листопада будівельники розпочнуть перекривати його плитами.  Після чого розпочнеться укладання шатрової покрівлі. Каменщики завершують виконувати роботи з  цегляної  кладки та перекриття актової зали. Вже прокладено мережу теплотраси, проведено реконструкцію центрального теплового пункту. Крім того, щоб завершити будівництво цього соціально-важливого об’єкта, будівельники перейшли на роботу в дві зміни », — зазначив Олег Олександрович Чернобай.

Варто зазначити, що школа в мікрорайоні «Мобіль» будується за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, обласного, районного та селищного бюджетів.

Виносимо подяку Харківській обласній державній адміністрації за вагомий вклад у процес будівництва школи в мікрорайоні «Мобіль».

???????????????????????????????dscn9878dscn9891????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????dscn9939dscn9942dscn9948