Робоча нарада на будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль».

16 листопада Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай провів робочу нараду на будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль» за участю представників генпідрядної організації, технічного нагляду, субпідрядних організацій. Під час наради Пісочинським селищним головою було проінспектовано хід робіт та обговорено низку важливих питань. Олег Олександрович повідомив, що всі роботи виконуються згідно з затвердженим графіком. На сьогодні до будівлі комплексу підведено всі інженерні мережі. Будівельники продовжують утеплювати зовнішній купол. В будівлі запущено теплопостання, виконуються оздоблювальні роботи, встановлено міжкімнатні двері. Проводяться роботи з благоустрою прилеглої території.
Відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу – це дуже важлива подія для селища. Сучасний фізкультурний комплекс стане базою для тренувань пісочинських спортсменів та всіх мешканців, які активно займаються фізкультурою і підтримують здоровий спосіб життя. Тут працюватимуть секції футболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, бадмінтону, боксу, карате, самбо, борьтьби, змішаних единоборств ММА, кросфіту, степ-аеробіки та інших. Для всіх охочих обладнають тренажерну залу.