Робоча нарада на будівництві нової школи у мікрорайоні «Мобіль».

2 лютого 2017 року хід будівельних робіт школи у мікрорайоні «Мобіль» проінспектував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Дем’янович Шахненко. На робочій нараді були присутні: голова Харківської районної адміністрації Юрій Іванович Раїна, Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай, завідувач відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Ольга Іванівна Бабельчук, а також представники Генпідрядної організації, представники технычного нагляду, керівництво субпідрядних організацій
На заході було представлено майбутнього директора школи. Євгеній Дем’янович доручив йому опрацювати всі технічні питання, які є життєвоважливими для функціонування навчального закладу, а саме: інженерні мережі, система комунікації, вбиральні, обладнання спортивної зали, актової зали, предметних класів та досягнути оперативного порозуміння з Генеральним Замовником, Генпідрядником, субпідрядними організаціями. Заступник голови ХОДА зазначив, що потрібно приділити максимум уваги дизайнерському оформленню внутрішніх приміщень, комплектації навчальних класів та забезпечити підключення всіх сучасних засобів зв’язку і телекомунікації у кожному класі.
На нараді зазначили, що 3 лютого 2017 року проведуть пробний запуск теплоносія до внутрішньої мережі теплопостачання школи. Дозвіл на підключення системи теплопостачання вже отримано від КП «Харківські теплові мережі». Приблизно через 3-5 діб після підключення до опалення будівлі, підрядна організація, яка буде проводити внутрішнє оздоблення, зможе розпочати роботи. Варто зазначити, що робочі наради на будівництві школи проходять кожного понеділка та четверга.

XjIKd2O13Hc

PTpFNsMoTGU yOUHW5GiHi8