Робоча нарада першого заступника голови ХОДА Юлії Світличної, заступника голови ХОДА Євгеній Шахненко та Пісочинського селищного голови Олега Чернобая під час якої було проінспектовано хід будівництва школи в мікрорайоні Мобіль.

4 червня в селищі Пісочин відбулася робоча нарада першого заступника голови ХОДА Юлії Світличної, заступника голови ХОДА Євгеній Шахненко та Пісочинського селищного голови Олега Чернобая під час якої було проінспектовано хід будівництва школи в мікрорайоні Мобіль.
Юлія Світлична повідомила, що будівництво школи в Пісочині знаходиться на контролі голови облдержадміністрації Ігоря Райніна та про те що на найближчій сесії обласної ради буде ініційовано питання про виділення для будівництва 4 мільйонів гривень співфінансування з обласного бюджету. Нагадуємо, що з селищного та районного бюджетів вже виділено 7 мільйонів гривень для будівництва школи. Нещодавно, завдяки спільним зусиллям обласної адміністрації, районної адміністрації та Пісочинської селищної ради з державного бюджету було отримано співфінансування в розмірі 24 мільйонів гривень. За словами Юлії Олександрівни, незважаючи на те, що проект розрахований на три роки, школу планують побудувати швидше — протягом двох років. Будівельники роблять для цього все можливе.
«Цей об’єкт необхідний селищу Пісочин. Тут недостає близько 800 шкільних місць. Коли ми завершимо будівництво цієї школи, це практично покриє всю необхідність селища. Зараз у Пісочині є два навчальні заклади: колегіум, який переповнений у два рази і школа, — вона переповнена на 30%. 1 вересня до шкіл планують піти 260 першокласників . Потужностей навчальних закладів не вистачить на таку кількість першокласників. Ми це прекрасно розуміємо та вишукуємо всі можливості для того, щоб цей проект був завершений якомога раніше», — зазначила Юлія Світлична.
Наразі будівництво школи йде повним ходом. Уже забили 752 палі і почали укладати арматурні каркаси, йде бетонна підготовка під фундамент і паралельно робочі готують майданчик для установки баштового крана.
У будівництві школи застосовуються сучасні технології, у першу чергу, це дуже серйозне утеплення, яке дозволить економити бюджетні кошти з точки зору енергоефективності та оплати за тепло та інші комунальні послуги. Тут будуть застосовані сучасні методи розведення комунікацій, буде розглянуто питання автономного опалення, якщо це буде вигідно для бюджету.
Планується, що на початку вересня каркас будівлі буде повністю готовий, у жовтні встановлять вікна та двері, а в листопаді завершити всі внутрішні комунікації — системи водопостачання, кондиціонування, вентиляції, теплопостачання. Нагадаємо, за проектом школа в мікрорайоні «Мобіль» буде триповерховою, яка розрахована на 640 місць, в будівлі передбачені ліфти.

O O 134a0752-2200x1467-b53d O O O