Робочий візит до селища Пісочин Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука.

1 жовтня до селища Пісочин з робочою поїздкою прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.
Під час візиту Посол Канади Роман Ващук провів зустріч з Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм. Разом селищним головою пан Посол відвідав будівельний майданчик нового дитячого садочка і початкової школи в мікрорайоні «Надія», ознайомився з роботою школи «Мобіль» та фізкультурно-оздоровчого комплексу. Після чого Надзвичайний і Повноважний Посол Канади взяв участь у роботі тренінгу з розробки партисипативної стратегії розвитку Пісочинської ОТГ, який проходить у межах проекту «Партисипативна стратегія розвитку Пісочинської ОТГ». Проект фінансується Канадським фондом місцевих ініціатив і реалізується Громадською спілкою «Слобожанські стратегії».