Робочий візит Пісочинського селищного голови до Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

20 січня 2016 року Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович перебував з робочим візитом у Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Метою візиту було вирішення питання безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади Пісочинської селищної ради частини будівлі Харківського обласного навчального центру підготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК, яка знаходиться в сел. Пісочин по вулиці Некрасова, 11. Питання розглядалось в межах повноважень селищної ради та в порядку, передбаченому чинним законодавством. Останнім часом воно набуло особливої актуальності, оскільки селищною радою заплановано в будівлі навчального центру, яка останнім часом майже не використовується за призначенням, відкрити групи дошкільного закладу та шкільні класи.

В цей день було вирішено ще одне важливе питання: Олег Олександрович зустрівся з керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Під час зустрічі було обговорено та прийнято до розгляду питання щодо необхідності фінансування проекту нового будівництва школи в мікрорайоні «Мобіль» за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

В цілому зустріч селищного голови з представниками міністерств була плідною, оскільки було знайдене порозуміння щодо розвитку територіальної громади селища Пісочин.

9wpoQEOJgf8

TP3EVqMvjos